TV-PRIMA-TV.cz
Stránky o Televize Prima

Mahulena Bočanová

Mahulena Bočanová, narozena 18. března 967 v Praze, jako dcera světoznámého architekta Jana Bočana. Mahulena je česká herečka, členka hereckého souboru Činoherního klubu v Praze, pravidelně vystupuje také v soukromém divadelním souboru Háta.Mahulena Bočanová již od tří let účinkovala v reklamních spotech a tančila balet. Mezi první televizní role Mahuleny Bočanové patří pohádky "A zase ta Lucie" a "Lucie, postrach ulice" (1984). Koncem 90. let si Mahulena zahrála v několika pohádkách princeznovské role.

V roce 1988 Mahulena Bočanová úspěšně absolvovala pražskou konzervatoř (obor hudebně-dramatický). Poté hostovala v Národním Divadle a dodnes vystupuje na pražských divadelních scénách, hlavně v Činoherním klubu ve Smečkách.

Mezi další výnamné role patří ztvárnění ježibaby v pohádce Kouzelný měšec a role královny v pohádce Pták Ohnivák. Mohli jsme ji vidět jako soutěžící v reality show Stradance, či ji na televizních obrazovkách pravidelně sledovat v seriálu Rodinná pouta.

Mahulena se ve volném čase věnuje propagaci sportu a zdravé výživy. Často také moderuje zábavné a soutěžní pořady v TV. Nejznámějším z nich je pořad Top Star Magazín. Známá je i jako fotomodelka.

Mahulena Bočanová je vdaná za manžela Viktora Mráze, spolumajitele vydavatelství BM Music. Společně mají dceru Marinu.