TV-PRIMA-TV.cz
Stránky o Televize Prima

Ošklivka Katka

Seriál Ošklivka Katka je moderní variací pohádky o Popelce. Příběh se odehrává v největší módní společnosti v republice, kde Ošklivka Katka pracuje jako sekretářka.Hlavní hrdinka hrdinka se jmenuje Katka a pochází z pražské periferie a sociálně velmi skromných poměrů. Rodiče dali chytrou a nadanou dceru studovat, ona se jim odvděčila vynikajícími studijními výsledky, dokonce získala stipendium na zahraniční univerzitě.

Ošklivka Katka si snaží najít mídto odpovídající jejímu vzdělání, jenomže v dnešní době mají totiž šanci nejen chytří a studovaní lidé, ale také fyzicky přitažliví. Po mnoha neúspěšných pokusech se Katka přihlásí na inzerát na místo sekretářky největší módní firmy v zemi.

A tady začíná její neuvěřitelný příběh, který popisuje život každého člověka, který se rozhodne poprat se svými handicapy a nepřátelským prostředím. Na své cestě potká ošklivka Katka velké množství lidí, které musí přesvědčit o svých kvalitách a vnitřní kráse. A samozřejmě se setká hned v prvním díle se svým vysněným princem v podobě prezidenta módního domu.