TV-PRIMA-TV.cz
Stránky o Televize Prima

Zoufalé manželky

Zoufalé manželky (Desperate Housewives) je americký komediální seriál společnosti ABC. Seriál oufalé manželky získal 3 Zlaté globy, 6 cen Emmy a dalších 20 ocenění a 55 nominací v anketách věnujících se televizní tvorbě Pilot byl odvysílán 3. října 2004 v USA a sledovalo ho 23 milionů diváků.Seriál Zoufalé manželky se odehrává v ulici Wisteria Lane, na předměstí fiktivního amerického města Fairview v Eagle State. Přináší humorný pohled na předměstí, kde intimní životy žen v domácnosti nejsou vždy takové, jaké se zdají na první pohled.

Příběh seriálu Zoufalé manželky začíná, když idylu ulice naruší sebevražda Mary Alice Young (Brenda Strong). Sousedé a přítelkyně Mary Alice jsou v šoku. Každý si klade otázku, proč to udělala. Jelikož všichni jsou přesvědčeni, že žila ve spokojeném rodinném životě se svým synem Zachem (Cody Kasch) a manželem Paulem (Mark Moses).

Krátce po její smrti objeví její přítelkyně dopis, který Mary Alice dostala v den její smrti. A rozhodnou se “tajemnému” obsahu tohoto dopisu přijít na kloub.