TV-PRIMA-TV.cz
Stránky o Televize Prima

Pavel Zuna

Pavel Zuna je známý český šéfredaktor, redaktor, moderátor, scénárista a kdo ví co ještě dalšího. Narodil se 31. března 1967. Vysokoškolského vzdělání získal studiem zahraničního obchodu a uspěšně ho zakončil ziskem titulu inženýr.Svou kariáru Pavel Zuna začínal v Československé (posléze České) televizi v v roce 1991, kde setrval až do roku 1998. V letech 1998 - 1999 zastával pozici tiskového mluvčího společnosti Philip Morris ČR. Jeho další cesta ho zavedla do TV Nova na pozici ředitele zpravodajství a náměstka programového ředitele, kde působil až do roku 2006.

V roce 2007 opustil Pavel Zuna TV Nova a přišel ke konkurenční TV Prima, v níž se stal šéfredaktorem zpravodajství. Od oblíbené tváře a známého jména Pavel Zuna si Prima TV slibovala mnohé a i proto byl obsazován do co nejvíce možných pořadů a zpravodajských relací.

Pavel Zuna je Ženaty s o pět let mladší Andreou. Společně mají čtyři děti. Nejstarší Aničku, dvojčata Matěje a Honzíka a nejmladší dceru Adélku.

Ve volné čase Pavel Zuna rád sportuje, nejraději pak hraje fotbal se svými syny. Mezi jeho oblíbené spisovatele patří John Irving, Joseph Heller, Ota Pavel. V hudbě preferuje poslech skladeb od U2 a Leonarda Cohena.