TV-PRIMA-TV.cz
Stránky o Televize Prima

Velmi křehké vztahy

Pravidelnou dávku emocí na TV Prima vám každé úterý a čtvrtek přináší seriál Velmi křehké vztahy. Je to typ seriálu, ve kterém divák nalezna své oblíbené motivy, romantiku, humor, drama či napětí.Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou...

Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině?

V první řadě seriálu Velmi křehké vztahy se základní osa týkala hledání dědice po tetě Rubešových. Ve druhé řadě seriálu Velmi křehké vztahy základní osa spočívá v tom, že dědictví zmizelo a pokud by Rubešovi nechtěli přijít o všechno, měli by ho najít. A jaká bude zápletka třetí řadu seriálu Velmi křehké vztahy? Na to si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.